Nasıl Sipariş Verilir?


nurkutu.com'da sipariş vermek çok kolay. Sadece aşağıdaki adımları izlediğiniz takdirde nurkutu.com'un sunduğu güzel tasarımların ve kutuların şanslı sahibi olabilirsiniz. 


Eğer aradığınız şeyi bulamıyorsanız lütfen arama fonksiyonumuzu deneyiniz. Aradığınız ürünün ismini yazdığınız zaman, sistem web sitesindeki ürünlerin adları arasında arama yapacaktır ve ürün adlarında sizin aradığınız kelimeyle ilintili olanları size sonuç olarak bildirecektir. Sitede karşınıza çıkan her ürün firmamızın ürünüdür. Fiyatlarımız günceldir.


Site üzerinden sipariş vermek:

İlgilendiğiniz ürün yada ürünleri bulduğunuzda açıklamasını okuyup size uygun olduğunu düşünüyorsanız sadece Sepete Ekle butonuna tıklayınız. Seçtiğiniz ürün tekrar gözden geçirmeniz için alışveriş sepetinize eklenecektir ve siz sepetten çıkarana kadar bekleyecektir. Ürün sepette iken ürün miktarınızı arttırabilir, azaltabilir veya vazgeçip tümünü sepetten çıkarabilirsiniz. Daha sonra Ödeme Yap butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Bu aşama sizden üyelik isteyecektir. Sitemize gerekli bilgileri doldurarak üye olabilir ve sipariş adımlarınıza devam edebilirsiniz. 


Ödeme Seçenekleri: 

- Banka Havalesi ile ödeme


gibi ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. 

NOT: Site üzerinden yaptığınız alışverişlerde SİPARİŞİNİZ TAMAMLANMIŞTIR uyarısının yer aldığı sayfaya gelene kadar, sipariş adımlarınıza devam ediniz. 

Kontrol ve ödeme:

Eğer satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize eklediyseniz Ödeme Yap butonuna tıklayarak ödeme sayfasına doğru ilerleyebilirsiniz. Bu ilerleme adımları sırasında siparişinizde sevkiyat adresinizde değişiklik yapabilirsiniz. Sipariş Onayı simgesine bastığınız zaman siparişinizde bir daha değişiklik yapma şansınız olmayacaktır. Ödeme şeklini banka havalesi, Kapıda Ödeme şeklinde tercih edebilirsiniz. Artık siparişiniz gerçekleşmiştir. Hala sipariş verme konusunda tereddüdünüz var ise lütfen info@nurkutu.com aracılığı ile müşteri destek grubumuza e-mail gönderiniz.


Yeni ürünler

En yeni ürünler

Site Sayac

Online Ziyaretci: 6
Bugun Ziyaretci: 501
Toplam Ziyaretci: 150727
IP No : 35.172.111.71

Özel

kampanya ürünü yok

Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Vergi 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Fiyatlara KDV dahildir.

Sepet Kasayagit