Sipariş-Teslimat-İade

 

Siparişiniz ortalama 7is günü içinde kargoya teslim edilir. Aksi durumlar için size bilgi e-maili gönderilir veya telefon edilebilir..

 

Teslimat kosullari:

 

  1. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün teslimatı ödemeyi gerçekleştiren kişi veya kişilere yapılır.
  2. Banka havalesi ile ödemesi yapılan ürünler, siparişi veren kişinin belirteceği 3.'üncü şahıslara da teslim edilebilir.
  3. Bu siteden yapılan gönderiler herhangi bir değişiklik olmaksızın sadece Türkiye içi ikamet adreslerine kargo edilir.

 

Stok durumu:

nurkutu.com’dan satılan ürünler için minimum stok miktarı yoktur. Bu nedenle gün içinde bazı ürünler stoklarımızda kalmamaktadır. Bu gibi durumlarda bir çok ürün firmamız tarafından üretildiği için en kısa zamanda size teslimat bilgisi verilecektir.

 

Bunun yanında diğer ürünler için tedarikçi firmalarda istenilen ürünler kalmamış olabilir. NURKUTU ekibi hızlı bir şekilde ürün stok durumunu kontrol eder ve aksi bir durum söz konusu ise sizi bilgilendirir. 

Stoklarımızda bulunmayan ürün sipariş ettiyseniz uygulanacak prosedür sudur:

 

  1. Ödemenizi farklı bir sipariş için değerlendirebilirsiniz.
  2. Ürünün tedariki mümkünse size bildirilen süre içersinde bekleyebilirsiniz.
  3. Ödediğiniz tutarın hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilmesini talep edebilirsiniz.

 

 

 

STOKTA BULUNMAYAN ÜRÜNLERIN TEMIN ZAMANI TAKRIBEN 30 GÜNDÜR

 

Teslimattan Kaynaklanan Problemler;

Zarar görmüş paket durumunda; 

- Zarar görmüş paketler teslim alınmayarak kargo firması yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. 
- Eğer kargo firması yetkilisi paketin hasarlı olmadığını düşünüyorsa, orada paketin açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkınız vardır. 
- Paket tarafınızdan teslim alındıktan sonra teslimatçı firmanın görevini layıkıyla yaptığı kabul edilmiş sayılır. 
- Paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın sizde kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda nurkutu.com’a bildirilmelidir. nurkutu.com en kısa sürede yeni ve sağlıklı bir teslimatın gerçekleşmesini sağlayacaktır.


İADE SÜRESİ : 
Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren yedi ( 7 ) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile iade edebilirsiniz.

 


İADE ŞARTLARI : 
İade etmek için gönderdiğiniz ürünlerde eksiksiz olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilememektedir.

Ürünün faturası, iade formu, 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Ancak nurkutu.com' un bazı kategorilerinde ürün ve hizmetlerin doğası gereği farklı iade koşulları uygulanabilmektedir. Ürün satın almadan önce genel iade prosedürüne göre farklılık gösteren ürünlerin aşağıda yer alan iade şartları öncelikli olarak geçerlidir.

İade etmek istediğiniz ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz. 

* İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

 

nurkutu.com 'a gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır. 

İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Hasarlı ve arızalı ürünler, teslimat tarihinden sonra ilk 7 gün içerisinde nurkutu.com’un çalıştığı kargo şirketleri tarafından elimize geçtiği taktirde kargo ücreti nurkutu.comtarafından karşılanacaktır. Aksi taktirde kargo ücreti müşterimize aittir.

 

İADE SÜRECİ : 
Ürünü tarafımıza göndermeden önce iade talebinizi iletişim alanındaki iletişim formunu doldurarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Teknik departmanımız tarafından iade ile ilgili gönderim onayının size iletilmesinden sonra lütfen paket ile birlikte ürünü neden iade ettiğiniz belirten imzalı yazıyı tarafımıza gönderiniz. Onay bilgisi size telefon veya mail yoluyla bildirilecektir.Kargo ile yapılan gönderilerin ücreti gönderen kişiye aittir. Karşı ödemeli gönderimler kabul edilmeyecektir. Teknik servisimize gelen ürünlerin iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır


Yeni ürünler

En yeni ürünler

Site Sayac

Online Ziyaretci: 4
Bugun Ziyaretci: 490
Toplam Ziyaretci: 150723
IP No : 35.172.111.71

Özel

kampanya ürünü yok

Sepet  

Ürün yok

Kargo 0,00 TL
Vergi 0,00 TL
Toplam 0,00 TL

Fiyatlara KDV dahildir.

Sepet Kasayagit